Firma Profili

BİR DAMAĞIN GERÇEK TADLA BULUŞTUĞU AN !

İşte insanoğluna sunulan bu eşiz lezzetlerle gelen sağlık, hijyen, gerçek damak tadı, kaliteli hizmet anlayışı, gerekli arge araştırması, kusursuz üretim ve tüketicinin mutfağında bitesiye kadar ürün garantisi ile Baharatçı Fatih Sude 14 yıldır hizmet vermektedir.
Bu sektörde geniş pazarlama ağı, araç filosu, ülke çapında distribütörlük ve bayilik sistemi ile gerekli hizmeti vermekteyiz...

Hizmet politikamız doğru ürün, sağlığa uygun ortam, kaliteli hizmet, doğru nokta tespitleri, ürünleri müşteri memnuniyeti ile birleştirip sofranızdaki yerini devam ettirmesidir.

Sektörümüz hizmet sektörü olduğu içindir ki araç filomuz ile zamanında servis hizmeti, ürünlerin satış noktalarında, marketlerde, bakkallarda bulundurmak ve satış noktalarında tüketiciden birebir yapılan araştırmalarla yeni ürün ve mevcut ürün yelpazesinde istenilen değişiklikleri değerlendirip, en iyisini, en istenileni tespit edip üretim planlama bölümüne iletip, talepleri oluşturmakla beraber gıda mühendislerimizin de tespit edeceği ürünlerle yelpazeyi genişletmek hedefimizin içindedir.

Genç bir ekip ile geçmişteki damak tatlarımızı yeni nesille birleştirip Türk mutfak kültürünü ve geleneksel tarlarını kaybetmeden tabiatın doğal aromalarını bozmadan yeni tatlar oluşturmak bu ekibin tek gayesidir...

Ürünlerimiz; Hijyenik şartlarda el değmeden tam otomatik makinelerde Gıda Mühendisleri eşliğinde Tarım ve Köyişleri Bakanlığının izniyle Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir.

BAHARATLARIMIZ AFLATOKSİN İÇERMEZ. %100 Doğaldır.

 

Vizyon & Misyon

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider baharat şirketi olmak.  Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren  ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Kalite

İnsan sağlığından ödün vermeden, sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretim yapmayı

• Tüm süreçlerde hedeflerle yönetim anlayışı ile kaliteyi ve sistemi sürekli iyileştirmeyi

• Müşteri ve tedarikçilerimizle etkin, verimli ve yapıcı işbirliği içinde olmayı

• Müşteri isteklerine duyarlı olmayı

• Yasal mevzuatlara uyarak gereklilikleri yerine getirmeyi

• Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarına uymayı

• Gıda güvenliğini etkileyebilecek fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik her tür tehlikeyi tanımlayıp kontrol altına almayı

Kalite ve Gıda güvenliği politikası olarak belirler ve bunu devamlı kılmak için insan gücü eğitimini ve katılımını sağlamayı garanti eder.

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları politikamızı, doğru kişileri seçmek, işe yerleştirmek, tüm çalışanlarımızın aynı misyon, vizyon, strateji ve ortak kurumsal kültür etrafında toplamak, çalışanlarımız arasında güvene ve istikrara dayalı bir ortam sağlamak, onlara kendilerini geliştirme fırsatlar vermek, gelişen, öğrenen, yeni fikirlere açık bir takım oluşturmak ve uzun vadeli birliktelik sağlamak olarak tanımlayabiliriz.

Şirketi etkin, canlı ve başarılı kılan içindeki insanlardır. Çalışanlar gelişmenin lokomotifidir. Şirketi başarıya götürecek güç çalışanların gözlerindeki fer, ayaklarındaki derman ve kalplerindeki sevgidir.

Başarımızı; işini seven, coşkulu, yetkin, sonuç odaklı, ulusal, ailevi ve manevi değerlere sahip ve firmasına bağlı yüksek karakterli takım oyuncularımıza borçluyuz.